Częste pytania – odpowiedzi

(kontakt email do biura: starelisty@poczta.onet.pl )

Jesteśmy na Facebooku (pielgrzymkikielce.pl )

Prosimy nas polubić, to będziecie Państwo automatycznie otrzymywać wszystkie najnowsze informacje, o spotkaniach, przed wyjazdem, ofercie itd..

Wszystkie wyjazdy mają charakter Pielgrzymek. Codziennie – w miarę możliwości jest odprawiana Msza św.  przez towarzyszącego nam kapłana.

1. Do Medjugorie,  nie jest potrzebny paszport.

2. Paszport jest potrzebny do Lwowa na Ukrainę, a także do Izraela. Musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wylotu.  Lecąc do Izraela nie można mieć wbitych wiz z państw Arabskich !!!

3. Jeżeli mamy już zapełnioną listę  na konkretny wyjazd, to mimo wszystko warto się zapisać na listę rezerwową ZOSTAWIAJĄC nr TELEFONU !!!, Bardzo często się zdarza, że niektóre osoby z różnych przyczyn rezygnują z wyjazdu. Wtedy my oddzwaniamy do osób znajdujących się na liście rezerwowej, i mogą one zająć ich miejsce.

4. Ceny podane na naszej stronie to całkowity koszt wyjazdu!, podczas pielgrzymki nie dopłacamy do biletów, itd. ! Jedynie w Izraelu  przekazujemy dolary pilotowi. ( Na konto Biura wpłacamy złotówki, a dolary przekazujemy w pierwszym dniu pilotowi)

5.  Na każdym wyjeździe towarzyszy nam kapłan, oraz licencjonowany przewodnik, czy pilot. W Izraelu ksiądz, pilot i przewodnik.

6. Trasa zwiedzania, prędkość, itd.. dostosowywana jest zawsze do możliwości uczestników wyjazdu.

7. Aby się zapisać trzeba wpłacić zaliczkę, wtedy jest się pewnym, że ma się zarezerwowane miejsce. Na pielgrzymki realizowane z Biurem Misja Travel,  nie bierzemy zaliczek, wszystkie pieniądze wpłacamy bezpośrednio na  konto Biura. Uwaga. Cena pielgrzymki lotniczej nie jest stała ! niektóre Linie Lotnicze podnoszą ceny na bilety na kilka tygodni przed terminem wylotu !!! Aby mieć zagwarantowaną cenę jaka jest w ofercie, należy zapłacić 1000zł ( tysiąc zło) zaliczki i wtedy Biuro kupuje bilet, i żadna podwyżka nas nie dosięgnie.

8. Istnieje możliwość zabrania pielgrzymów na trasie. Szczegóły prosimy uzgadniać w biurze.

9. Wyjeżdżając na pielgrzymkę samolotową, organizujemy dojazd do lotniska, oraz odbiór po zakończeniu pielgrzymki. Cena około 100 zł. Warianty: autokar, bus, lub też samochód osobowy.

1o. Osoby z poza Kielc, mogą wsiąść do autobusu na trasie przejazdu.

11. Osobom  z poza Kielc, pomagamy w znalezieniu najbliższego parkingu strzeżonego, na którym by mogli bezpiecznie zostawić swój samochód, lub tez szukamy taniego noclegu.

12. Jeżeli chcemy jechać z dzieckiem, koniecznie proszę pytać o zniżkę, należy podać  wiek dziecka lub dzieci. Jeżeli jedzie większa rodzina staramy się wynegocjować zniżkę.   Zdarza się, że jesteśmy w stanie wynegocjować niższe stawki dla dzieci, w szczególności dotyczy to: Medziugorje, oraz Lwowa, czasami Włoch i Litwy ( zależy od właściciela hotelu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>