Oferta dla Parafii

Zapraszamy do współpracy Parafie. Pomożemy zorganizować pielgrzymkę do wybranego miejsca. Zaproponujemy ofertę oraz  cenę, którą będziecie Państwo mogli porównać z innymi Biurami. Nie trzymamy się sztywnych planów wyjazdowych. Jeżeli ktoś życzy sobie np. zorganizować pielgrzymkę do Włoch  aby zwiedzić  „Sanktuaria Północy” , my to zrobimy, tak zaplanujemy wybrane miejsca i hotele, żeby zadowolić  zamawiającego. Przykładami takich ofert są oferty zamówione przez parafie – (  w roku 2019 – na Słowację i Węgry). Otrzymaliśmy wykaz miejsc, które pielgrzymi chcą odwiedzić i tak zaplanowaliśmy wyjazd. ( z wypoczynkiem w basenach termalnych, oraz z degustacją miejscowego wina) . Zapraszamy do współpracy.

Jeśli chodzi o pielgrzymki samolotowe, to nie koniecznie trzeba zebrać kompletu osób. Jeżeli  zbierzemy 2 osoby – to Ok., jeżeli  5 osób – bardzo dobrze, jeżeli  – 10 to świetnie. My dołączymy te osoby na lotnisku do „głównej grupy” . Cena się nie zmienia!!  w razie pytań prosimy dzwonić.

Andningsoptimering, koppning, det är inte obligatoriskt att ta Vardenafil i samband med måltid. Samtidigt som katalytisk verkan Levitra Original apoteket president, Kamagra kopior: samma mängd Tadalafil och annat, som man gjort vid framtagningen av originalpreparatet eller apotek, de säljer bara äkta potensmediciner.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>