Medjugorie – Sierpień 21 -29. 2021r. Cena 700zł +190 Euro

Zapraszamy na pielgrzymkę do Medziugorie od 21 do 29 sierpnia 2021r.

Całkowity koszt: 700 zł plus 190 Euro

Zapraszamy na pielgrzymkę do Medziugorie  z parafią św. Wawrzyńca w Górnie   . Opiekun duchowy ks. Proboszcz Marek Zawłocki     

Szanowni Państwo  Informacja na dzień  29.06.2021r. Test PCR na obecność Coronowirusa jest wykonywany w  Centrum w Podzamczu Chęcińskim ZA DARMO  dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego. !!!

   

       

 

Wymagany paszport, lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy !

Kontakt Tel. : 731270679 Nie możesz się dodzwonić? wyślij SMS-a, oddzwonimy !!! 

1 Dzień. Sobota – wyjazd około godziny 12.00 po Mszy św. nocny przejazd.

  1. Dzień. Niedziela – Przyjazd do Medziugorie, w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie, czas na odpoczynek. Msza św. w kościele św. Jakuba o godzinie 19.00. obiadokolacja.

3 – 4 -5 -6 Dni.  Plan każdego dnia zależy od harmonogramu dostępnych spotkań. W tych dniach, przewidziana jest między innymi: Droga Krzyżowa na górę Kriżevac, Różaniec na Górze Objawień,  zwiedzanie Mostaru, źródeł rzeki Buny, wypoczynek nad wodospadem Kravica, Tihalina .

7.Dzień. Piątek. Wyjście na Górę Objawień. Program wieczorny w kościele św. Jakuba od godziny 18.00.

  1. Dzień. Sobota. Po Mszy świętej i śniadaniu wyjazd w drogę powrotną.

9.Dzień. Niedziela. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych. 

Nocleg w pobliżu sanktuarium- ( 5 min drogi)

Codziennie:  śniadania, oraz obiadokolacje ( 6 noclegów  w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji w Medjugorje)

Zakwaterowanie w pokojach z klimatyzacją.

W związku z panującymi wysokimi temperaturami, naszą aktywność będziemy się starali ograniczyć do godzin przedpołudniowych, – w południe przerwa na odpoczynek – oraz do godzin popołudniowych. Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz  źródłami rzeki Buny.

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni  KL i NW

Uwaga – Konieczność posiadania testu PCR (jeżeli nadal będzie wymagany)

W związku z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami epidemiologicznymi dotyczącymi wyjazdów zagranicznych, najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie testów PCR w piątek 20 sierpnia w godzinach popołudniowych (test jest ważny 48 godzin). Wynik należy mieć przy wsiadaniu do autokaru w sobotę rano. Szczegóły odnośnie wybranego laboratorium w  Kielcach podamy w późniejszym terminie. Postaramy się  wynegocjować korzystne  ceny dla grupy.
Koszt wykonania testu leży po stronie uczestnika pielgrzymki.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.