Wrzesień. Medziugorje 25 wrzesień do 3 października 2021r.

Kontakt telefoniczny: 731 270 679, gdyby był problem z dodzwonieniem się, prosimy wysłać SMS – oddzwonimy. 

Szanowni Państwo  Informacja na dzień  19.08.2021r. Test PCR na obecność Coronowirusa jest wykonywany w  Centrum w Podzamczu Chęcińskim ZA DARMO  dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego. !!!

Całkowity koszt: 700 zł plus 190 Euro

Wymagany paszport, lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy !

1 Dzień. Sobota – wyjazd około godziny 12.00 po Mszy św. nocny przejazd.

  1. Dzień. Niedziela – Przyjazd do Veprić na Riwierze Makarskiej, kilkugodzinny wypoczynek nad Adriatykiem. Przyjazd do Medziugorie, w godzinach popołudniowych,  obiadokolacja, nocleg.

3 – 4 -5 -6 Dni.  Plan każdego dnia zależy od harmonogramu dostępnych spotkań. W tych dniach, przewidziana jest między innymi: Droga Krzyżowa na górę Kriżevac, Różaniec na Górze Objawień,  zwiedzanie Mostaru, źródeł rzeki Buny, wypoczynek nad wodospadem Kravica.

7.Dzień. Piątek. Wyjście na Górę Objawień. Program wieczorny w kościele św. Jakuba od godziny 18.00.

  1. Dzień. Sobota. Po Mszy świętej i śniadaniu wyjazd w drogę powrotną.

9.Dzień. Niedziela. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych.

Nocleg w pobliżu sanktuarium – ( 5 min drogi). Codziennie:  śniadania, oraz obiadokolacje ( 6 noclegów  w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji w Medjugorje).

W związku z panującymi wysokimi temperaturami, naszą aktywność będziemy się starali ograniczyć do godzin przedpołudniowych, – w południe przerwa na odpoczynek – oraz do godzin popołudniowych. Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz  źródłami rzeki Buny. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni  KL i NW.

Uwaga – Informacja na dzień 27.06.2021r – Konieczność posiadania testu PCR (jeżeli nadal będzie wymagany). Wynik należy mieć przy wsiadaniu do autokaru w sobotę rano. Jednak poszczególne kraje otwierają swoje granice i wszystko wskazuje na to, że  test nie będzie wymagany.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Comments are closed.