PIELGRZYMKI KIELCE

NAJBLIŻSZE PIELGRZYMKI

Izrael 30.01 – 06.02.2023 r.
przewodnik.jpg

MEDZIUGORJE I OKOLICE-PRZEWODNIK

Miło nam poinformować Państwa, że nasz wieloletni pilot pielgrzymek do Medziugorja – pan Władysław Burzawa wydał nową książkę: „MEDZIUGORJE I OKOLICE – PRZEWODNIK”. ( Tihalina, Mostar, Veprić, Dubrownik, Blagaj i wiele innych …) Pięknie wydana książka zawiera 350 zdjęć zarówno historycznych jak i współczesnych. Jest naprawdę wyjątkowa. Osoby, które chciałyby zakupić tę pozycję mogą to zrobić w naszym biurze, lub wysyłając SMS – na nr tel. 790 561 622. Koszt 40 zł + koszt przesyłki ( ok. 5 zł) – Więcej zdjęć książki na facebooku – pielgrzymkikielce.pl

OPISY PIELGRZYMEK

Pielgrzymka do Izraela z bazyliki katedralnej w Kielcach - 30.01 - 06.02.2023 r.

Wyżywienie: HB 8 dni Pielgrzymka do Ziemi Świętej z Kielc. 3899 PLN + 200 USD.

(Góra Oliwna – Via Dolorosa – Bazylika Zmartwychwstania Pańskiego – Ściana Płaczu – Wzgórze Świątynne – Ain Karem) – Betlejem (Pole Pasterzy – Bazylika Narodzenia – Grota Mleczna) – Hajfa – Góra Karmel – Góra Tabor – Nazaret – Kana Galilejska – Kafarnaum – Tabgha – Góra Błogosławieństw – Jerycho – Jordan – Morze Martwe

Program

Dzień 1

Przyjazd na wybrane lotnisko, odprawy i rozpoczęcie pielgrzymki do Ziemi Świętej. Lądowanie w stolicy kraju, odprawy izraelskie. Przejazd do Jafy, malowniczo położonej nad brzegiem Morza Śródziemnego z widokami na Tel Awiw, kościół św. Piotra (w razie późnego przylotu program zostanie zrealizowany 8. dnia). Wieczorem przejazd do hotelu w Betlejem, kolacja (jeśli godzina przylotu na to pozwoli), nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Betanii, podróż przez Pustynię Judzką nad Jordan do miejsca chrztu Pana Jezusa – uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Następnie wizyta w Jerychu – sykomora Zacheusza oraz panorama Góry Kuszenia. W ciągu dnia Eucharystia. Potem lunch, a na koniec odpoczynek nad Morzem Martwym – możliwość zdrowotnych kąpieli. Powrót do Betlejem, kolacja, nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd do Jerozolimy, wjazd na Górę Oliwną na miejsce wniebowstąpienia, potem nawiedzenie kościołów Pater Noster oraz Dominus Flevit (z drogi wspaniałe widoki na Starą Jerozolimę). U stóp wzgórza nawiedzenie Grobu Matki Bożej. Następnie Grota Zdrady, Ogród Oliwny i Kościół Narodów ze Skałą Agonii (czas na modlitwę). Po południu przejście Drogą Krzyżową do Bazyliki Zmartwychwstania. W ciągu dnia Msza św. Powrót do Betlejem, kolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie i ponowny wyjazd do Jerozolimy: panorama Wzgórza Świątynnego, Ściana Płaczu – najświętsze miejsce dla Żydów. Przejście wzdłuż murów starej Jerozolimy na Syjon: Wieczernik, Bazylika Zaśnięcia Matki Bożej (z zewnątrz). Przejście do starej części Jerozolimy. Druga wizyta w Bazylice Zmartwychwstania. Wejście na Golgotę, podejście do Grobu Pańskiego. W ciągu dnia Eucharystia. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg. Wieczorem dla chętnych wyjazd na wycieczkę: „Jerozolima nocą” – podziwianie panoramy podświetlonego miasta Trzech Wielkich Religii z punktów widokowych (cena 35 dolarów, min. 15 os.).

Dzień 5

Po śniadaniu przejazd nad Jezioro Galilejskie – przyjazd do Kafarnaum (dom św. Piotra, miejsca nauczania Jezusa), zwiedzanie Tabghy, gdzie nad samym brzegiem znajduje się kościół Prymatu św. Piotra. Następnie wjazd na Górę Błogosławieństw, dalej rejs po Jeziorze Genezaret i obiad z endemiczną rybą św. Piotra. W ciągu dnia Msza św. Przejazd do hotelu w Galilei, kolacja, nocleg.

Dzień 6

Wczesne śniadanie, zwiedzanie Nazaretu, miasta dorastania Jezusa, Bazylika Zwiastowania, kościół św. Józefa (z zewnątrz). Potem wjazd na Górę Tabor – miejsce Przemienienia Pańskiego. Przejazd do Kany Galilejskiej – uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w miejscu pierwszego cudu Chrystusa. Na koniec wizyta w Hajfie – Góra Karmel. W ciągu dnia Eucharystia. Przejazd do hotelu w Betlejem, kolacja, nocleg.

Dzień 7

Po śniadaniu przejazd do centrum Betlejem, zwiedzanie: Bazylika Narodzenia, kościół św. Katarzyny, Plac Żłóbka. Przejazd na Pole Pasterzy, Msza św. w Betlejem. Kolacja, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie i transfer lotniskowy, odprawy izraelskie i wylot do Polski. Zakończenie pielgrzymki do Izraela.

Uwagi praktyczne, aby wjechać do Izraela, niezbędny jest paszport, ważny min. 6 miesięcy od dnia powrotu; paszporcie nie można posiadać śladu wizyty w Arabii Saudyjskiej, Iranie, Indonezji, Syrii i Libanie, podczas kontroli na granicy Izraela pielgrzymom nie są wbijane stemple do paszportu, otrzymują oni w zamian niewielkie kartki, które należy zachować do dnia wylotu, śniadania w trakcie pielgrzymki do Izraela i Palestyny – w formie bufetu (kuchnia bliskowschodnia), kolacje – ciepłe, 2- lub 3-daniowe, osoby zainteresowane kąpielą w Morzu Martwym prosimy o zabranie z Polski dodatkowych ręczników, wzięcie ręczników hotelowych może wiązać się z dodatkową opłatą, naliczaną przez hotel, gniazdka elektryczne są takie same jak w Polsce, strefa czasowa: +1h (12.00 w Warszawie to 13.00 w Jerozolimie), ceny w Izraelu są średnio 2-krotnie wyższe niż w Polsce, Palestyna jest nieco tańsza. Walutą w obu krajach jest szekel. W wielu miejscach w trakcie pielgrzymki do Izraela można również płacić dolarami.

Cena zawiera

Przelot Katowice – Tel Awiw – Katowice z bagażem podręcznym: 40x30x20 cm, przejazdy z Izraelu i Palestynie klimatyzowanym autobusem, 7 noclegów w hotelach ***, pokoje 2/3-osobowe z łazienkami, 7 śniadań, obiad z rybą św. Piotra oraz 7 lub 6 kolacji, rejs po jeziorze Genezaret, opiekę duchową i Msze św., opiekę pilota wycieczek, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (13 zł) oraz obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy (13 zł), ubezpieczenie w firmie Signal Iduna (KL + choroby przewlekłe + kwarantanna 60 000 euro, NNW 15 000 zł, BP 2000 zł).

Cena nie zawiera

Ewentualnej dopłaty do pokoju 1-osobowego (1145 zł), dobrowolnej dopłaty do dodatkowego bagażu 55x40x23 cm, max. 10 kg – od 295 zł (bagaż decyzją przewoźnika będzie wzięty do luku lub na pokład), możliwość dodania bagaży tylko w momencie rezerwacji pielgrzymki do Jerozolimy, dobrowolnej dopłaty do bagażu rejestrowego (20 kg – od 449 zł), możliwość dodania bagażu tylko w momencie rezerwacji, ewentualnej dopłaty za gwarancję miejsca obok siebie w samolocie (120 zł/os. za lot w obie strony), dobrowolnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej (w tym od skutków chorób przewlekłych, nowotworowych oraz zakażenia, śmierci lub kwarantanny z powodu COVID-19), które musi być wykupione w dniu zawarcia umowy z BP Misja Travel oraz dobrowolnego podwyższenia kwoty gwarancyjnej ubezpieczenia kosztów leczenia, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztami ich rezerwacji, opłat wjazdowych do miast i parkingowych, kosztów przewodnika, opłat miejscowych, wycieczki „Jerozolima nocą” oraz wycieczki nad Morze Martwe wraz z obiadem (falafel), dodatkowych napojów do obiadów i kolacji.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Medziugorje 29.04 – 6.05.2023 r. (weekend majowy)

Kontakt telefoniczny: 794 505 865, gdyby był problem z dodzwonieniem się, prosimy wysłać SMS – oddzwonimy.

Całkowity koszt: 800 zł plus 230 Euro, zaliczka 500,00 zł

Wymagany paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy!

Program

1 Dzień.

Sobota – wyjazd około godziny 5.30. Welehrad Msza św. w sanktuarium św. Cyryla i Metodego, obiadokolacja, Nocleg przy granicy Chorwacko- węgierskiej

2 Dzień.

Niedziela – śniadanie Przyjazd do Veprić na Riwierze Makarskiej, Msza św. Przyjazd do Medziugorje około godziny 19.30. Obiadokolacja, nocleg.

3 Dzień.

Poniedziałek – Śniadanie. Wyjście na Górę Objawień, Cenacolo itd. Odpoczynek, zwiedzanie Medziugorja, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

4 Dzień.

Wtorek – Śniadanie. Zwiedzanie Mostaru oraz Blagaj, źródła rzeki Buny. Odpoczynek, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

5 Dzień.

Środa. Śniadanie – droga krzyżowa na górę Kriżewac. Odpoczynek, wyjazd nad wodospady Kravica. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

6 Dzień.

Czwartek. Śniadanie. Wyjazd do Tihaliny oraz Pięciu Młynów. Odpoczynek Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

7 Dzień.

Piątek. Śniadanie wyjazd do Polski

8 Dzień.

Sobota. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych.

Nocleg w pobliżu sanktuarium – (5 min drogi). Codziennie: śniadania, oraz obiadokolacje (6 noclegów w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji).

Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz źródłami rzeki Buny. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni KL i NW.

Warunki wjazdu do Bośni i Hercegowiny

Medziugorje 3 - 10.06.2023 R.

Kontakt telefoniczny: 794 505 865, gdyby był problem z dodzwonieniem się, prosimy wysłać SMS – oddzwonimy.

Całkowity koszt: 800 zł plus 230 Euro, zaliczka 500 zł.

Wymagany paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy!

Program

1 Dzień.

Sobota – wyjazd około godziny 5.30. Welehrad Msza św. w sanktuarium św. Cyryla i Metodego obiadokolacja ,Nocleg przy granicy Chorwacko- węgierskiej

2 Dzień.

Niedziela – śniadanie Przyjazd do Veprić na Riwierze Makarskiej, Msza św. Przyjazd do Medziugorje około godziny 19.30. Obiadokolacja nocleg.

3 Dzień.

Poniedziałek – Śniadanie. Wyjście na Górę Objawień, Cenacolo itd. Odpoczynek, zwiedzanie Medziugorja, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

4 Dzień.

Wtorek – Śniadanie. Zwiedzanie Mostaru oraz Blagaj, źródła rzeki Buny. Odpoczynek, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

5 Dzień.

Środa. Śniadanie – droga krzyżowa na górę Kriżewac. Odpoczynek, wyjazd nad wodospady Kravica. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

6 Dzień.

Czwartek. Boże Ciało . Śniadanie. Wyjazd do Tihaliny oraz Pięciu Młynów. Odpoczynek Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

7 Dzień.

Piątek. Śniadanie wyjazd do Polski.

8 Dzień.

Sobota. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych.

Nocleg w pobliżu sanktuarium – (5 min drogi). Codziennie: śniadania, oraz obiadokolacje (6 noclegów w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji).

Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz źródłami rzeki Buny. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni KL i NW.

Warunki wjazdu do Bośni i Hercegowiny: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bosnia-i-hercegowina.

Medziugorje 29.07 - 5.08 2023 r.

Kontakt telefoniczny: 794 505 865, gdyby był problem z dodzwonieniem się, prosimy wysłać SMS – oddzwonimy.

Całkowity koszt: 800 zł plus 230 Euro

Wymagany paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy!

Program

1 Dzień.

Sobota – wyjazd około godziny 5.30. Welehrad Msza św. w sanktuarium św. Cyryla i Metodego obiadokolacja ,Nocleg przy granicy Chorwacko- węgierskiej.

2 Dzień.

Niedziela – śniadanie Przyjazd do Veprić na Riwierze Makarskiej, Msza św. Przyjazd do Medziugorje około godziny 19.30. Obiadokolacja nocleg.

3 Dzień.

Poniedziałek – Śniadanie. Wyjście na Górę Objawień, Cenacolo itd. Odpoczynek, zwiedzanie Medziugorja, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

4 Dzień.

Wtorek – Śniadanie. Zwiedzanie Mostaru oraz Blagaj, źródła rzeki Buny. Odpoczynek, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

5 Dzień.

Środa. Śniadanie – droga krzyżowa na górę Kriżewac. Odpoczynek, wyjazd nad wodospady Kravica. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

6 Dzień.

Czwartek. Boże Ciało . Śniadanie. Wyjazd do Tihaliny oraz Pięciu Młynów. Odpoczynek Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

7 Dzień.

Piątek. Śniadanie wyjazd do Polski

8 Dzień.

Sobota. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych.

Nocleg w pobliżu sanktuarium – (5 min drogi). Codziennie: śniadania, oraz obiadokolacje (6 noclegów w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji).

Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz źródłami rzeki Buny. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni KL i NW.

Warunki wjazdu do Bośni i Hercegowiny: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bosnia-i-hercegowina

Medziugorje 19 – 26.08.2023 r.

Kontakt telefoniczny: 794 505 865, gdyby był problem z dodzwonieniem się, prosimy wysłać SMS – oddzwonimy.

Całkowity koszt: 800 zł plus 230 Euro.

Wymagany paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy!

Program

1 Dzień.

Sobota – wyjazd około godziny 5.30. Welehrad Msza św. w sanktuarium św. Cyryla i Metodego obiadokolacja ,Nocleg przy granicy Chorwacko- węgierskiej.

2 Dzień.

Niedziela – śniadanie Przyjazd do Veprić na Riwierze Makarskiej, Msza św. Przyjazd do Medziugorje około godziny 19.30. Obiadokolacja nocleg.

3 Dzień.

Poniedziałek – Śniadanie. Wyjście na Górę Objawień, Cenacolo itd. Odpoczynek, zwiedzanie Medziugorja, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

4 Dzień.

Wtorek – Śniadanie. Zwiedzanie Mostaru oraz Blagaj, źródła rzeki Buny. Odpoczynek, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

5 Dzień.

Środa. Śniadanie – droga krzyżowa na górę Kriżewac. Odpoczynek, wyjazd nad wodospady Kravica. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

6 Dzień.

Czwartek. Boże Ciało . Śniadanie. Wyjazd do Tihaliny oraz Pięciu Młynów. Odpoczynek Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

7 Dzień.

Piątek. Śniadanie wyjazd do Polski

8 Dzień.

Sobota. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych.

Nocleg w pobliżu sanktuarium – (5 min drogi). Codziennie: śniadania, oraz obiadokolacje (6 noclegów w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji).

Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz źródłami rzeki Buny. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni KL i NW.

Warunki wjazdu do Bośni i Hercegowiny: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bosnia-i-hercegowina

Medziugorje 9 - 16.09 2023 r.

Kontakt telefoniczny: 794 505 865, gdyby był problem z dodzwonieniem się, prosimy wysłać SMS – oddzwonimy.

Całkowity koszt: 800 zł plus 230 Euro.

Wymagany paszport lub dowód osobisty ważny co najmniej 6 miesięcy!

Program

1 Dzień.

Sobota – wyjazd około godziny 5.30. Welehrad Msza św. w sanktuarium św. Cyryla i Metodego obiadokolacja ,Nocleg przy granicy Chorwacko- węgierskiej.

2 Dzień.

Niedziela – śniadanie Przyjazd do Veprić na Riwierze Makarskiej, Msza św. Przyjazd do Medziugorje około godziny 19.30. Obiadokolacja nocleg.

3 Dzień.

Poniedziałek – Śniadanie. Wyjście na Górę Objawień, Cenacolo itd. Odpoczynek, zwiedzanie Medziugorja, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

4 Dzień.

Wtorek – Śniadanie. Zwiedzanie Mostaru oraz Blagaj, źródła rzeki Buny. Odpoczynek, obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

5 Dzień.

Środa. Śniadanie – droga krzyżowa na górę Kriżewac. Odpoczynek, wyjazd nad wodospady Kravica. Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

6 Dzień.

Czwartek. Boże Ciało . Śniadanie. Wyjazd do Tihaliny oraz Pięciu Młynów. Odpoczynek Obiadokolacja. Uczestnictwo w wieczornym programie modlitewnym – Msza św.

7 Dzień.

Piątek. Śniadanie wyjazd do Polski.

8 Dzień.

Sobota. Przyjazd do Kielc we wczesnych godzinach porannych.

Nocleg w pobliżu sanktuarium – (5 min drogi). Codziennie: śniadania, oraz obiadokolacje ( 6 noclegów w pensjonacie w Medjugorje, 6 śniadań i 6 obiadokolacji ).

Przewidziany jest odpoczynek nad wodospadem Kravica oraz źródłami rzeki Buny. Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni KL i NW.

Warunki wjazdu do Bośni i Hercegowiny: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bosnia-i-hercegowina

PROŚBA DO WSZYSTKICH UDAJĄCYCH SIĘ NA PIELGRZYMKI !!!

Bardzo prosimy o telefoniczny kontakt z Biurem, w godzinach pracy tj: Środy od 10.00 do 12.00 i po południu od 16.00 do 18.00, lub w Niedziele od godz. 10.00 do 13.00, w celu sprawdzenia danych osobowych. Jest to bardzo ważne!!! Osoby, które nie dopełnią tego warunku – czyli nie podały wymaganych danych do ubezpieczenia, lub też nie wpłaciły zaliczki, będą wykreślane z listy. Tel. do biura: 41 331 90 45

OFERTA DLA PARAFII

Zapraszamy do współpracy Parafie. Pomożemy zorganizować pielgrzymkę do wybranego miejsca. Zaproponujemy ofertę oraz cenę, którą będziecie Państwo mogli porównać z innymi Biurami. Nie trzymamy się sztywnych planów wyjazdowych. Jeżeli ktoś życzy sobie np. zorganizować pielgrzymkę do Włoch aby zwiedzić „Sanktuaria Północy” , my to zrobimy, tak zaplanujemy wybrane miejsca i hotele, żeby zadowolić zamawiającego. Przykładami takich ofert są oferty zamówione przez parafie – ( w roku 2019 – na Słowację i Węgry). Otrzymaliśmy wykaz miejsc, które pielgrzymi chcą odwiedzić i tak zaplanowaliśmy wyjazd. ( z wypoczynkiem w basenach termalnych, oraz z degustacją miejscowego wina) . Zapraszamy do współpracy.

Jeśli chodzi o pielgrzymki samolotowe, to nie koniecznie trzeba zebrać kompletu osób. Jeżeli zbierzemy 2 osoby – to Ok., jeżeli 5 osób – bardzo dobrze, jeżeli – 10 to świetnie. My dołączymy te osoby na lotnisku do „głównej grupy” . Cena się nie zmienia!! w razie pytań prosimy dzwonić.

CZĘSTE PYTANIA – ODPOWIEDZI

Kontakt email do biura: starelisty@poczta.onet.pl

Jesteśmy na Facebooku: pielgrzymkikielce.pl

Prosimy nas polubić, to będziecie Państwo automatycznie otrzymywać wszystkie najnowsze informacje, o spotkaniach, przed wyjazdem, ofercie itd..

Wszystkie wyjazdy mają charakter Pielgrzymek. Codziennie – w miarę możliwości jest odprawiana Msza św. przez towarzyszącego nam kapłana.

 1. Do Medjugorie, nie jest potrzebny paszport.
 2. Paszport jest potrzebny do Lwowa na Ukrainę, a także do Izraela. Musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty wylotu. Lecąc do Izraela nie można mieć wbitych wiz z państw Arabskich !!!
 3. Jeżeli mamy już zapełnioną listę na konkretny wyjazd, to mimo wszystko warto się zapisać na listę rezerwową ZOSTAWIAJĄC nr TELEFONU !!!, Bardzo często się zdarza, że niektóre osoby z różnych przyczyn rezygnują z wyjazdu. Wtedy my oddzwaniamy do osób znajdujących się na liście rezerwowej, i mogą one zająć ich miejsce.
 4. Ceny podane na naszej stronie to całkowity koszt wyjazdu!, podczas pielgrzymki nie dopłacamy do biletów, itd.! Jedynie w Izraelu przekazujemy dolary pilotowi. ( Na konto Biura wpłacamy złotówki, a dolary przekazujemy w pierwszym dniu pilotowi)
 5. Na każdym wyjeździe towarzyszy nam kapłan, oraz licencjonowany przewodnik, czy pilot. W Izraelu ksiądz, pilot i przewodnik.
 6. Trasa zwiedzania, prędkość, itd.. dostosowywana jest zawsze do możliwości uczestników wyjazdu.
 7. Aby się zapisać trzeba wpłacić zaliczkę, wtedy jest się pewnym, że ma się zarezerwowane miejsce. Na pielgrzymki realizowane z Biurem Misja Travel, nie bierzemy zaliczek, wszystkie pieniądze wpłacamy bezpośrednio na konto Biura. Uwaga. Cena pielgrzymki lotniczej nie jest stała ! niektóre Linie Lotnicze podnoszą ceny na bilety na kilka tygodni przed terminem wylotu !!! Aby mieć zagwarantowaną cenę jaka jest w ofercie, należy zapłacić 1000zł ( tysiąc zło) zaliczki i wtedy Biuro kupuje bilet, i żadna podwyżka nas nie dosięgnie.
 8. Istnieje możliwość zabrania pielgrzymów na trasie. Szczegóły prosimy uzgadniać w biurze.
 9. Wyjeżdżając na pielgrzymkę samolotową, organizujemy dojazd do lotniska, oraz odbiór po zakończeniu pielgrzymki. Cena około 100 zł. Warianty: autokar, bus, lub też samochód osobowy.
 10. Osoby z poza Kielc, mogą wsiąść do autobusu na trasie przejazdu.
 11. Osobom z poza Kielc, pomagamy w znalezieniu najbliższego parkingu strzeżonego, na którym by mogli bezpiecznie zostawić swój samochód, lub tez szukamy taniego noclegu.
 12. Jeżeli chcemy jechać z dzieckiem, koniecznie proszę pytać o zniżkę, należy podać wiek dziecka lub dzieci. Jeżeli jedzie większa rodzina staramy się wynegocjować zniżkę. Zdarza się, że jesteśmy w stanie wynegocjować niższe stawki dla dzieci, w szczególności dotyczy to: Medziugorje, oraz Lwowa, czasami Włoch i Litwy (zależy od właściciela hotelu).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro przy Parafii św. Józefa w Kielcach ul. Turystyczna 3 (Pierwsze piętro pokój nr 2), (środy 10.00 – 12.00 i 16. -18, niedziele: 10.00 – 13.00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *